HAKKIMIZDA

İKİ EL MAKİNA YEDEK PARÇA SANAYİ, yarım yüzyıla yaklaşan iş tecrübesi ile Türk ve Dünya piyasasına çeşitli traktör modellerinin yedek parçalarını sunmakta olan köklü bir kuruluştur.Ürün gamında Massey Ferguson, FIAT, FORD, EBRO, MAJOR ve UNIVERSAL TRAKTÖR modellerinin ait çeşitli yedek parçalarını bulunduran firma,bu malları dolaylı ve dolaysız şekilde 100 den fazla ülkeye ihraç etmektedir.Çağın getirmiş olduğu teknoloji ve kalite anlayışı ile birlikte yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da önemli bir yer edinmeyi, başarmıştır.

3500 m2 lik üretim tesisinde faaliyet göstermekte olan İKİ EL MAKİNA, kalitesini ISO9001 = 2008 kalite sertifikası ile belgelendirmiş olup bu belgenin getirdiği sorumluluk ve görevleri yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Müşteri talepleri doğrultusunda hizmet anlayışını geliştirerek ve teknik kapasitemiz ile üretim anlayışımızı geliştirerek verilen siparişin daha erken sevk edilmesini sağlamak firmamızın en çok önem verdiği konulardan birisidir.

Kalite anlayışımızı her geçen gün bir üst seviyeye çekerek,kullanıcı ve dolayısıyla müşteri memnuniyetlerini en tepe noktaya çıkarmak, BİZ İKİ EL MAKİNA AİLESİ nin ortak temel prensibi olmuştur.